Sopajärvi (16.005.1.003)/
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 30: | Rivi 30: | ||
| MGRS || colspan="6" | | | MGRS || colspan="6" | | ||
|- | |- | ||
| Kartta || colspan="6" | [http://kansalaisen.karttapaikka.fi/karttalinkki/karttalinkki.html?e=438860&n=6728662&scale=16000&width=600&height=600&tool=siirra&lang=fi | ! bgcolor="#C6E5C6" colspan="6"|Kartta | ||
|- | |||
| [[Kansalaisen karttapaikka]] || colspan="6" | [http://kansalaisen.karttapaikka.fi/karttalinkki/karttalinkki.html?e=438860&n=6728662&scale=16000&width=600&height=600&tool=siirra&lang=fi] | |||
|- | |||
| [[Open Street Map]] || colspan="6" | [http://www.openstreetmap.org/?lat=60.68856&lon=25.88838&zoom=15&layers=M] | |||
|- | |- | ||
! bgcolor="#C6E5C6" colspan="6" |Kasvit | ! bgcolor="#C6E5C6" colspan="6" |Kasvit | ||
Versio 17. heinäkuuta 2012 kello 23.36
| Sopajärven luonnonsuojelualue | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sopajärvi | ||||||
| Uudenmaan ely | YSA | |||||
| EUNIS EEA | 195486 [1] | |||||
| kunta | Myrskylä | |||||
| ympäristötoimi | Askola | |||||
| Omistaja | ||||||
| Pinta-ala | 1 ha | |||||
| Tontti | 504-405-876-1 | |||||
| Sijainti | ||||||
| Itäistä pituutta | E 438860 | |||||
| Pohjoista leveyttä | N 6728662 | |||||
| MGRS | ||||||
| Kartta | ||||||
| Kansalaisen karttapaikka | [2] | |||||
| Open Street Map | [3] | |||||
| Kasvit | ||||||
| Puut | ||||||
| Pensaat | ||||||
| Kukat ja ruohot | ||||||
| Sammaleet ja jäkälät | ||||||
| Maaeläimet | ||||||
| Kalat | ||||||
| Yhdistykset | ||||||
| lintualueyhdistys | ||||||
| kalastuslueyhdistys | ||||||
| järviyhdistys | ||||||


