Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| (2 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
| Rivi 6: | Rivi 6: | ||
|- | |- | ||
|petunia | |petunia | ||
|45 cm | |||
|- | |- | ||
|begonia | |||
|53 cm | |53 cm | ||
|- | |- | ||
| | |ruusu | ||
|108 cm | |||
|- | |||
|syreeni | |||
|>200 cm | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Nykyinen versio 2. lokakuuta 2019 kello 14.34
Minä olen innokas puutarhan hoitaja. Kooltani 182 cm. Lempikasvini on petunia.
| kasvi | koko |
|---|---|
| petunia | 45 cm |
| begonia | 53 cm |
| ruusu | 108 cm |
| syreeni | >200 cm |


