Sopajärvi (16.005.1.003)/
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 20: | Rivi 20: | ||
| Pinta-ala|| colspan="6" | 1 [[hehtaari|ha]] | | Pinta-ala|| colspan="6" | 1 [[hehtaari|ha]] | ||
|- | |- | ||
| Tontti || colspan="6" | | | Tontti || colspan="6" | 504-405-876-1 | ||
|- | |- | ||
! bgcolor="#C6E5C6" colspan="6"|Sijainti | ! bgcolor="#C6E5C6" colspan="6"|Sijainti | ||
| Rivi 49: | Rivi 49: | ||
| Kalat|| || | | Kalat|| || | ||
|- | |- | ||
! bgcolor="#C6E5C6" colspan="6" | | ! bgcolor="#C6E5C6" colspan="6" |Yhdistykset | ||
|- | |- | ||
| | | lintualueyhdistys || || | ||
|- | |||
| kalastuslueyhdistys || || | |||
|- | |- | ||
| järviyhdistys || || | |||
|} | |} | ||
Versio 17. heinäkuuta 2012 kello 23.31
| Sopajärven luonnonsuojelualue | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sopajärvi | ||||||
| Uudenmaan ely | YSA | |||||
| EUNIS EEA | 195486 [1] | |||||
| kunta | Myrskylä | |||||
| ympäristötoimi | Askola | |||||
| Omistaja | ||||||
| Pinta-ala | 1 ha | |||||
| Tontti | 504-405-876-1 | |||||
| Sijainti | ||||||
| Itäistä pituutta | E 438860 | |||||
| Pohjoista leveyttä | N 6728662 | |||||
| MGRS | ||||||
| Kartta | Karttapaikka | |||||
| Kasvit | ||||||
| Puut | ||||||
| Pensaat | ||||||
| Kukat ja ruohot | ||||||
| Sammaleet ja jäkälät | ||||||
| Maaeläimet | ||||||
| Kalat | ||||||
| Yhdistykset | ||||||
| lintualueyhdistys | ||||||
| kalastuslueyhdistys | ||||||
| järviyhdistys | ||||||


