Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 6: | Rivi 6: | ||
|- | |- | ||
|petunia | |petunia | ||
|- | |||
|45 cm | |||
|- | |||
|begonia | |||
|- | |- | ||
|53 cm | |53 cm | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 2. lokakuuta 2019 kello 14.33
Minä olen innokas puutarhan hoitaja. Kooltani 182 cm. Lempikasvini on petunia.
| kasvi | koko |
|---|---|
| petunia | |
| 45 cm | |
| begonia | |
| 53 cm |


