(Ak: Uusi sivu: {| cellpadding="2" cellspacing="0" style="margin:1px; border:1px solid #007b32;width:30%; font-family:Arial,Helvetica" align="right" ! bgcolor="#C6E5C6" colspan="6" align="center" st...) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 16: | Rivi 16: | ||
| EUNIS EEA|| colspan="6" | 7494 [http://eunis.eea.europa.eu/sites/7494] [1] | | EUNIS EEA|| colspan="6" | 7494 [http://eunis.eea.europa.eu/sites/7494] [1] | ||
|- | |- | ||
! bgcolor="#C6E5C6" colspan="6"|[[Kutajärvi (14.244.1.001)|Kutajärvi]] | |||
|- | |- | ||
| kunta|| colspan="6" | [[ | | kunta|| colspan="6" | [[Hollolan kunta|Hollola]] | ||
|- | |- | ||
! bgcolor="#C6E5C6" colspan="6"|[[Vesijärvi (14.241.1.001)|Vesijärvi]] | |||
|- | |- | ||
| kunta|| colspan="6" | [[ | | kunta|| colspan="6" | [[Asikkalan kunta|Asikkala]] | ||
|- | |- | ||
| kunta|| colspan="6" | [[ | | kunta|| colspan="6" | [[Hollolan kunta|Hollola]] | ||
|- | |||
| kunta|| colspan="6" | [[Lahden kaupunki|Lahti]] | |||
|- | |- | ||
| ympäristötoimi || colspan="6" | | | ympäristötoimi || colspan="6" | | ||
Versio 28. heinäkuuta 2012 kello 02.13
| Kutajärven alue | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kutajärvi ja Vesijärvi | ||||||
| Hämeen ely | YSA | |||||
| Hämeen ely | LVO | |||||
| EUNIS EEA | FI0306006 [1] | |||||
| EUNIS EEA | 7494 [2] [1] | |||||
| Kutajärvi | ||||||
| kunta | Hollola | |||||
| Vesijärvi | ||||||
| kunta | Asikkala | |||||
| kunta | Hollola | |||||
| kunta | Lahti | |||||
| ympäristötoimi | ||||||
| Omistaja | ||||||
| Pinta-ala | 9 261 ha | |||||
| Tontit | ||||||
| tontti | ||||||
| Sijainti | ||||||
| Itäistä pituutta E | ||||||
| Pohjoista leveyttä N | ||||||
| MGRS | ||||||
| Kartta | ||||||
| - Karttapaikka | [3] | |||||
| - Open Street Map | [4] | |||||


