Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
| Rivi 2: | Rivi 2: | ||
{| | {| | ||
|- | |||
|petunia | |petunia | ||
|- | |||
|53 cm | |53 cm | ||
|- | |||
|begonia | |begonia | ||
|45 cm | |- | ||
45 cm | |||
|} | |} | ||
Minä olen innokas puutarhan hoitaja. Kooltani 182 cm. Lempikasvini on petunia.
45 cm| petunia |
| 53 cm |
| begonia |
Sivua on viimeksi muutettu 2. lokakuuta 2019 kello 14.31.


